Erçel Kentsel Dönüşüm
Kentsel Dönüşüm Tv : 0 850 303 0 734
MOD_REGISTER_PLUGIN_ALERT

Kentsel dönüşüm kredisi açıklandı! - kentseldanismanlik.com.tr

SON DAKİKA: Kentsel dönüşüm kredisi açıklandı! 0,79 faizle kişi başına 1 milyon 250 bin TL

Son dakika haberi...Merakla beklenen kentsel dönüşüm kredisi açıklandı. Kentsel dönüşüm destek kredisiyle beraber müteahhide teşvik, vatandaşa büyük ödeme kolaylığı ile binaların dönüşümü gerçekleşecek. Çevre, Şehircilik ve İklim Değişikliği Murat Kurum, resmî sosyal medya hesabından yayımladığı mesajla, Çevre, Şehircilik ve İklim Değişikliği Bakanlığı ve Hazine ve Maliye Bakanlığı eşgüdümü içerisinde maliklere yönelik sunulan finansman paketini açıkladı. Buna göre kentsel dönüşüm kredisinde limit 600 binden 1 milyon 250 bin TL'ye çıktı. Öte yandan Hazine ve Maliye Bakanlığı'nın bugün özel bankalarla da kentsel dönüşüm kredi paketi için görüşme yapacağı açıklandı.

Son dakika haberi...Kentsel dönüşüm için yeni destek paketi açıklandı. Bakanlıktan yapılan açıklamada, "Çevre, Şehircilik ve İklim Değişikliği Bakanlığı olarak güvenli yapıların inşasına ve kentsel dönüşüme yönelik çalışmalarımız hızlı bir şekilde devam etmektedir. Bu kapsamda Hazine ve Maliye Bakanlığımızın desteği ile uygun finansman imkânlarını sağlamaya devam ediyoruz. Kentsel dönüşümü hızlandırmak ve muhtemel doğal afetlere karşı hazırlıklı olmak için düzenlediğimiz kentsel dönüşüm programı kapsamında yeni bir destek paketi daha açıklıyoruz" denildi.

KENTSEL DÖNÜŞÜM İÇİN YENİ DESTEK PAKETİ AÇIKLANDI

Yeni kentsel dönüşüm kredi paketi açıklandı. Başkan Recep Tayyip Erdoğan'ın talimatıyla Çevre, Şehircilik ve İklim Değişikliği Bakanlığı ile Hazine ve Maliye Bakanlığı'nın çalışmasıyla dev kredi paketi açıklandı. İşte şartlar:

  • Maliklere yönelik kredi limiti 600 bin TL'den 1 milyon 250 bin TL'ye çıktı
  • 0,79 faiz oranı 10 yıl vade
  • Müteahhitlere ilk kez teşvik verildi. Buna göre 12 ay ödemesiz 48 ay vadeyle 250 milyon TL'ye kadar kredi imkanı yüklenici firmalara verilecek.

ayrıntılar için bizleri arayınız
TÜRKİYE GENELİNDE TAM 18 DALDA KENTSEL DÖNÜŞÜM DANIŞMANLIK HİZMETİ VEREN İLK VE TEK DANIŞMANLIK OFİSİYİZ.

evinizin danışmanı,

İletişim Bilgileri

Adres: FATİH MAHALLESİ ŞEHİT GAFFAR OKKAN CADDESİ NO:5/A  34175 BÜYÜKÇEKMECE  - İSTANBUL  Tel:0 850 303 0 734   E-mail: Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.

Son Eklenenler

En çok Okunanlar