Erçel Yapı Hakkında
Kentsel Dönüşüm Tv : 0 850 303 0 734
MOD_REGISTER_PLUGIN_ALERT

Erçel Yapı Hakkında-Büyükçekmece Kentsel Dönüşüm Danışmanlık Ofisi
ERÇELYAPI 
İnşaat Firmamız ;
ERÇEL GROUP” bünyesinde 1990 yılında Mimar Erol ÇELİK tarafından kurulmuştur. Konusunda uzman kadrosuyla SÜREKLİ KALİTE anlayışı felsefesinde çalışmakta olan firmamız; Başta
6306 SAYILI KENTSEL DÖNÜŞÜM yasası çercevesinde "DANIŞMANLIK" ve "UYGULAMALARI"  ile inşaatın her alanında "1990'dan bugüne ve yarınlara, Tam güvence Tam hizmet" parolamızla hizmet vermektedir.  

Tasarım ve uygulama konusundaki uzman ekibiyle profesyonel bir kadrolaşma çalışması sergileyen firmamız; uluslar arası kalite güvence sistemleri konusunda hızlı bir çalışma içindedir.

Bu hizmetleri verirken  DOĞRULUK, DÜRÜSTLÜK ve GÜVENİLİRLİK temel ilkemizdir. Tüm bunların doğal sonucu olarak bilgi ve bilginin paylaşımında personel, müşteri ilişkisi gibi konularda ve hepsinin bütünü olan hizmette sınırsızlığı ve mükemmeli yakalamayı kendimize ilke edindik.

Şirketimiz öncelikli olarak ; 6306 sayılı Afet Riski Altındaki Alanların Dönüşümü Hakkındaki Kanun     ( KENTSEL DÖNÜŞÜM ) , uygulamaları olmak üzere inşaatın her alanında anahtar teslim projeler gerçekleştirmektedir.

Hedefimiz

· Rekabetçi sektörde amaçlarımız doğrultusundan asla ödün vermeden, sürekli kalite anlayışıyla güvenli nesiller için çalışmak.

Amacımız

· Müşteri odaklı ve profesyonel çözümler üretme
· Çok yönlü projelerin tek çatı altından yönetilmesi
· Zaman sürecini kısaltabilme yetisi
· Malzemeye saygı ve değer inancının bilincinde ekonomik çözümler üretebilme
· Tecrübeli kadrolarla sürekli gelişim hedefi
· Son teknoloji ile akılcı teknikler ortaya koymaktaki “fayda” optimizasyonu..

 Sizlere daha iyi bir yaşam sunmak için çalışan Erçel Yapı; 

Bünyesinde bulunan çalışanlarıyla yeni yapılacak yapılarınız ve yapılarınızda yaşadığınız sorunların çözümü için hizmet vermektedir. İnşaat işlerinizde çözüm ortağınız olarak teknik ekiplerimiz ve çalışanlarımızla sizlere  hizmetlerimizi en iyi şekilde sorunsuz olarak 1990´dan bugüne ( 25 yıldır aralıksız ) sunmaktayız.


Saygılarımızla,
Erçel Yapı 
ücretsiz danışma hattımız;
0850 303 0 734

Yapı İnşaat Galeri

  • erçel yapı-mantolama-fiyat-4
  • kentsel dönüşüm-1
  • kentsel dönüsüm zeytinburnu -1
  • çaykur-1-3
  • Çaykur Şantiyemiz-1
  • 1-1

İletişim Bilgileri

Adres: FATİH MAHALLESİ ŞEHİT GAFFAR OKKAN CADDESİ NO:5/A  34175 BÜYÜKÇEKMECE  - İSTANBUL  Tel:0 850 303 0 734   E-mail: Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.

Son Eklenenler

En çok Okunanlar