Erçel Kentsel Dönüşüm
Kentsel Dönüşüm Tv : 0 850 303 0 734
MOD_REGISTER_PLUGIN_ALERT

Kentsel Dönüşüm Bahçelievler - Ercel Kentsel Danışmanlık Ofisi
Kentsel Dönüşümde Uzaman firma ERÇEL YAPI, yapımını üstlendiği İstanbul Bahçelievler Kentsel Dönüşüm şantiyesinde profesyonel ekipleri ile çalışmalarını hız kesmeden sürdürmektedir.

..
850 m2 kapalı garajı, 20 lüks dairesi, 750m2 bahçesi ile Bahçelievlerin tam merkezinde inşaatımız yükselmektedir.
ERÇEL YAPI, 26 yıllık profesyonel deneyimi ile tüm çalışmalarını ve yapım uygulamalarını kendi ekipleri ile profesyonelce yürütmektedir.
..
Referanslarına bir referans daha ekleyecek olan ERÇEL YAPI, Bahçelievler de de kentsel dönüşümde bizde varız demenin mutluluğunu yaşıyor...
Tüm kat maliklerimiz ile bir aile anlayışı içerisinde çalışmalarını sürdüren ERÇEL YAPI, aynı zamanda Kentsel Dönüşüm Hususunda danışmanlık hizmetlerini de kesintisiz sürdürmektedir.

ERÇEL YAPI
Konusunda Uzman Kuruluş
Kentsel Dönüşüm Uzmanı

Ücretsiz Danışma Hattımız
0850 30 30 734+büyükçekmece kentsel dönüşüm ofisi, +büyükçekmece kentsel dönüşüm hakkında, +büyükçekmece kentsel dönüşüm kredisi, +büyükçekmece kentsel dönüşüm nerede, +büyükçekmece kentsel dönüşüm iletişim, +büyükçekmece kentsel dönüşüm danışma, +büyükçekmece kentsel dönüşüm kira yardımı, +kentsel dönüşüm büyükçekmece

İletişim Bilgileri

Adres: FATİH MAHALLESİ ŞEHİT GAFFAR OKKAN CADDESİ NO:5/A  34175 BÜYÜKÇEKMECE  - İSTANBUL  Tel:0 850 303 0 734   E-mail: Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.

Son Eklenenler

En çok Okunanlar