Danışmanlık
Kentsel Dönüşüm Tv : 0 850 303 0 734
MOD_REGISTER_PLUGIN_ALERT

Danışmanlık-Büyükçekmece Kentsel Danışma OfisiMalikler için Kentsel Dönüşüm Danışmanlık Hizmetleri

BÜYÜKÇEKMECE KENTSEL DÖNÜŞÜM DANIŞMA OFİSİ;
müteahhit tekliflerinin analiz edilmesinden, sözleşme ve teknik şartnamelerin incelenerek maliklerin haklarının korunmasına, maliyet analizinden inşaat denetimine kadar geniş bir yelpazede sürecin tüm adımlarına yönelik tekil veya paket halinde kentsel dönüşüm hizmetleri sunar.

kentsel dönüşüm danışmanlık ofisi

Malikler adına Kentsel Dönüşüm Proje Geliştirme Hizmetleri

BÜYÜKÇEKMECE KENTSEL DÖNÜŞÜM DANIŞMA OFİSİ, geliştirdiği kentsel dönüşüm projeleriyle, sürecin insiyatifini  hak sahiplerine verir. Mimari proje, fizibilite, paylaşım,  sözleşme ve teknik şartname malikler adına BÜYÜKÇEKMECE KENTSEL DÖNÜŞÜM DANIŞMA OFİSİ tarafından belirlenir.  Hak sahipleri de; kentsel dönüşüm projelerine talip olan müteahhitlerden birini teknik ve finansal kabiliyetine göre seçerek kentsel dönüşümü başlatırlar.

 

Kentsel Dönüşüm Proje Geliştirme Hizmetleri

 

Kentsel Dönüşüm Proje Geliştirme hizmetleri kapsamında projeyi maliklerle birlikte hazırlıyoruz:

 

Hak sahiplerinin üzerinde uzlaştığı bir mimari projenin üretilmesi,

 

Hak sahipleri ve müteahhidin katılım ve dağıtım paylarının hesaplanması,

 

Mimari projeye ait inşaat maliyetinin tespiti,

 

Mimari projeye ait bağımsız bölümlerin satış değerlerinin ve müteahhit karının belirlenmesi,

 

Adil bir yatırımcı payı ayrılarak fizibilite hazırlanması, 

 

Hukuki sözleşme ve teknik şart namenin oluşturulması

Öncelikle taşınmaza ilişkin mevcut durum tespitleri yapılır. Net, brüt, satılabilir alanlar ve arsa paylarının tanımı yapılarak mevcut yapıda tespit edilir. Bu çalışmalar devam ederken, bir yandan da maliklerin beklentileri tespit edilir.

 

Hak Sahiplerinin Beklentilerine Yönelik Tespitler

Bina sahipleri yıllardır yaşadıkları veya sahip oldukları bina ve binanın bulunduğu çevre ile ilgilidirler. Dolayısıyla, dönüşümle inşa edilecek yeni bina ile ilgili çeşitli görüşleri olabilir. Öte yandan, maliklerin bağımsız bölüme ilişkin ihtiyaçları ve beklentileri farklılıklar gösterebilir. 

BÜYÜKÇEKMECE KENTSEL DÖNÜŞÜM DANIŞMA OFİSİ; bağımsız bölüm sahiplerinin her biri ile tek tek görüşür. Proje tasarımı, bağımsız bölüm kullanımı, bahçe ve ortak alanlar ile ilgili beklenti, görüş ve ihtiyaçlara ilişkin tespitler yapar. Bu yapılan tespitler mimari tasarım sürecinde esas alınacak yaklaşımlar için kullanılır.
kentsel dönüşüm hak sahibi tespiti

1990'dan bugüne ve yarınlara, Tam güvence Tam hizmet anlayışımızla.......
ÇEYREK ASIRLIK DENEYİM ve TECRÜBEMİZ İLE SİZİN HİZMETİNİZDEYİZ......
ERÇEL YAPI
KALİTENİN ADI

 

 

 

 
+Büyükçekmece Kentsel Danışmanlık, +Büyükçekmece Erol Çelik, +Büyükçekmece Kentsel Danışman, +Erol Çelik Kentsel Danışman, +İstanbul Kentsel Danışman, +Erçel Yapı - Büyükçekmece, +Kumburgaz Kentsel Danışmanlık Ofisi, +Silivri Kentsel Danışmanlık Ofisi, +Çatalca Kentsel Danışmanlık Ofisi, +Büyükçekmece Risk Tespiti Raporu, +Büyükçekmece Risk Raporu Alan Firmalar, +Büyükçekmece Kentsel Dönüşüm Danışmanlık Ofisi, +Büyükçekmece Belediyesi e-imar, +Büyükçekmece Belediyesi İmar Sorgulama , +Kentsel Dönüşüm Kira Yardımım Ödenmedi Neden, +Kentsel Dönüşüm Kira Yardımı Ne kadar Oldu 2018, +Büyükçekmece Risk Raporu Firması, +Büyükçekmece İmar Müdürlüğü Telefonu, +Büyükçekmece Belediyesi İmar Müdürlüğü Telefon, +Büyükçekmece Belediyesi Kentsel Dönüşüm Ofisi Telefonu, +Büyükçekmece Belediyesi Kentsel Dönüşüm, +Büyükçekmece Belediyesi Kentsel Dönüşüm Danışma, +Büyükçekmece Emlak Danışmanlığı, +Büyükçekmece Emlak danışma Ofisi, +Büyükçekmece Emlak Ofisi,
 
 

 

İletişim Bilgileri

Adres: FATİH MAHALLESİ ŞEHİT GAFFAR OKKAN CADDESİ NO:5/A  34175 BÜYÜKÇEKMECE  - İSTANBUL  Tel:0 850 303 0 734   E-mail: Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.

Son Eklenenler

En çok Okunanlar