Erçel Kentsel Dönüşüm
Kentsel Dönüşüm Tv : 0 850 303 0 734
MOD_REGISTER_PLUGIN_ALERT

Kentsel Dönüşüm de Bireysel Danışmanlık hizmeti almak - Kentsel Danışman

 

 

 


KENTSEL DÖNÜŞÜM UZMANI ile NE ZAMAN ÇALIŞMAYA BAŞLANIR İSE DAHA FAYDA SAĞLANIR ?

+Kentsel Dönüşüm Uzmanı Erol Çelik bilgilendiriyor!

 

Danışmanlık hizmeti almak için içinden çıkılamaz bir duruma girmek ya da bir olumsuzlukla karşılaşmak yerine projenin en başından bu hizmeti almak uzun vadede daha etkin bir kentsel dönüşüm çalışması içerisinde olacağınız anlamına gelir.

Kentsel dönüşüm için yapılan başvuru ile beraber kentsel dönüşüm danışmanı ile çalışmaya başlamak projeden en yüksek verimle fayda sağlanmasına yardımcı olur.

Kentsel dönüşüm projelerinin her aşamasında farklı danışmanlık hizmetlerine ihtiyaç duyulacağından dolayı danışmanlık hizmetini bir kentsel dönüşüm danışmanı üzerinden projenin başlangıcı itibariyle almak gerekir.

Hukuksal süreçlerde, projelendirme aşamasında, müteahhit ile anlaşma sürecinde ve müteahhit payının hesaplanmasında, 6306 sayılı Kanun uyarınca idari işlemlerin gerçekleştirilmesinde danışmanlık hizmetinin önemi oldukça büyüktür.

Kentsel dönüşüm projelerinde en büyük sorunlar genellikle anahtar teslimde ortaya çıkmaktadır.
Bu durum da yapılacak pek bir şeyin kalmadığı anlamına geleceği için olası olumsuzlukların önüne geçmek için, daha sürecin başında kentsel dönüşüm danışmanı ile çalışmak kat malikleri için hem projenin inşaa sürecinde hem de anahtar tesliminde fayda sağlayacaktır.

 

+kentsel dönüşüm uzmanı Erol Çelik
Büyükçekmece KENTSEL DÖNÜŞÜM MERKEZ OFİSİ

"BİZE DANIŞMADAN BİNANIZI KENTSEL DÖNÜŞÜME VERMEYİNİZ, SORUN YAŞAMAYINIZ ? "

ÜCRETSİZ DANIŞMA HATTIMIZ
0850 30 30 734
WHATSAPP HATTIMIZ
0543 347 69 20


Kentsel Dönüşüm
Projelerinde, riskli yapının iyileştirilmesi kararı çıktığında, ciddiyetle işlemesi gereken bir süreç başlamaktadır.

Kentsel dönüşüm ; her yerde aynı tip projelere sıkıştırılmış yaşam formları değildir,
kentsel dönüşüm sadece konutları yenilemek değildir,
kentsel dönüşüm konutlar yenilenecek diye insanları oturdukları yerden uzaklaştırmak değildir. 

BÜYÜKÇEKMECE KENTSEL DÖNÜŞÜM DANIŞMANLIK OFİSİ  olarak;
kentsel dönüşüm projelerindeki anlayışımız;
risk tespitlerin düzgün yapılması,
hukuk süreçlerinin doğru işlemesi,
inşaat sürecinin tamamının düzgün yönetilmesi,
proje alanında yaşayan insanların ortak ihtiyaç ve özelliklerine uygun, onları bütünleştirecek projeler geliştirmesidir....

Kentsel dönüşüm projelerinde,
insanları anlayarak ve süreçleri ciddiyetle yürüterek, stratejileri ve bütün politikaları doğru geliştirerek ilerlemek ve süreci idare etmek en önemli unsurdur.

İşte bizim farkımız burada ortaya çıkmaktadır.

DETAYLAR İÇİN BİZİ ARAYIN 
0850 30 30 734


 +kentsel danışman, +kentsel danışmanlık, +kentsel danışman istanbul,+kentsel danışman bursa,+kentsel danışman balıkesir,+kentsel danışman çanakkale,+kentsel danışman edirne,+kentsel danışman tekirdağ,+kentsel danışman çorlu,+kentsel danışman kırklareli,+kentsel danışman bakırköy,+kentsel danışman beşiktaş,+kentsel danışman bahçelievler,+kentsel danışman ordu,+kentsel danışman samsun,+kentsel danışman zonguldak,+kentsel danışman sinop,+kentsel danışman trabzon, +kentsel danışman riza, +kentsel danışman çorum, +kentsel danışman erzincan, +kentsel danışman erzurum, +kentsel danışman elazığ, +kentsel danışman bingöl, +kentsel danışman van, +kentsel danışman tatvan, +kentsel danışman kayseri, +kentsel danışman sivas, +kentsel danışman bartın, +kentsel danışman ankara, +kentsel dönüşüm tv ankara, +kentsel danışman bolu, +kentsel danışman düzce, +kentsel danışman sakarya, +kentsel danışman diyarbakır, +kentsel danışman urfa, +kentsel danışman hatay, +kentsel danışman adıyaman, +kentsel danışman gaziantep, +kentsel danışman manisa, +kentsel danışman denizli, +kentsel danışman aydın, +kentsel danışman kuşadası, +kentsel danışman muğla, +kentsel danışman izmir, +kentsel danışman manisa, +kentsel danışman afyon, +kentsel danışman adana, +kentsel danışman ağrı, +kentsel danışman gümüşhane, +kentsel danışman bartın, +kentsel danışman yalova, kentsel danışman malatya, +kentsel danışman kahramanmaraş,

İletişim Bilgileri

Adres: FATİH MAHALLESİ ŞEHİT GAFFAR OKKAN CADDESİ NO:5/A  34175 BÜYÜKÇEKMECE  - İSTANBUL  Tel:0 850 303 0 734   E-mail: Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.

Son Eklenenler

En çok Okunanlar