Erçel Kentsel Dönüşüm
Kentsel Dönüşüm Tv : 0 850 303 0 734
MOD_REGISTER_PLUGIN_ALERT

KENTSEL DÖNÜŞÜM BİNA DEPREM RİSK RAPORU FİYATLARI 2021 BÜYÜKÇEKMECE YETKİLİ FİRMASIKentsel dönüşüm risk raporu ücreti ne kadar?

Risk raporu alınmamış veya risk raporunda "risklidir" ibaresi yer almayan rapora sahip binaların yıkımı gerçekleşmiyor. Peki risk raporu nereden ve nasıl alınır? Kentsel dönüşüm risk raporu ücreti ne kadar?

Riskli alanlarda yer alan riskli yapıların yıkılmasını ve daha sağlam binalar inşa edilmesi için oluşturulan kentsel dönüşüm projesinde, bu uygulamadan yararlanmak isteyen maliklerin öncelikle yapı için risk raporu alması gerekiyor.

 Aksi halde risk raporu alınmamış veya risk raporunda "risklidir" ibaresi yer almayan rapora sahip binaların yıkımı gerçekleşmiyor. Söz konusu rapor, BÜYÜKÇEKMECE KENTSEL DÖNÜŞÜM DANIŞMANLIK OFİSİ' nden alınabiliyor.

 Bakanlıkça lisanslandırılan kurum ve kuruluşlara yaptırılacak tespitin masrafları da maliklere ait oluyor. Peki kentsel dönüşüm risk raporu ücreti ne kadar?
Tüm ayrıntılı bilgi ve ÜCRETLENDİRME için bizleri arayabilirsiniz...
İşte TELEFONLARIMIZ
0850 30 30 734
İşte WHATSAPP HATTIMIZ
0543 347 6920

EROL ÇELİK
Kentsel Danışman


+kentsel dönüşüm deprem risk raporu, +deprem risk raporu fiyatları ne kadar, +kentsel dönüşüm deprem risk raporu fiyatları ne kadar, +kentsel erol, +kentsel dönüşüm tv, +kentsel danışman, +kentsel dönüşüm uzmanı erol çelik, +erol çelik büyükçekmece, +kentsel dönüşüm deprem risk raporu yetkili firması, +büyükçekmece kentsel dönüşüm deprem risk raporu firması, +silivri kentsel dönüşüm deprem risk raporu firması, +çatalca kentsel dönüşüm deprem risk raporu firması, +avcılar kentsel dönüşüm deprem risk raporu firması, +2021 kentsel dönüşüm deprem risk raporu fiyatları ne kadar, +2021 kentsel dönüşüm kira yardımı ne kadar oldu, 

İletişim Bilgileri

Adres: FATİH MAHALLESİ ŞEHİT GAFFAR OKKAN CADDESİ NO:5/A  34175 BÜYÜKÇEKMECE  - İSTANBUL  Tel:0 850 303 0 734   E-mail: Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.

Son Eklenenler

En çok Okunanlar