Erçel Kentsel Dönüşüm
Kentsel Dönüşüm Tv : 0 850 303 0 734
MOD_REGISTER_PLUGIN_ALERT

Kentsel Dönüşüm Danışmanı ile Çalışmaya Ne Zaman Başlanmalı?


Kentsel Dönüşüm Danışmanı ile Çalışmaya Ne Zaman Başlanmalı?

Kentsel Dönüşüm Danışmanlık hizmeti; uzun vadede etkin bir çalışma yapılabilmesi için projenin en başından itibaren alınması gereken profesyonel bir hizmettir.

Danışmanlık hizmeti almaya başlamak için projenin içinden çıkılmaz bir hal duruma gelmesi ya da muhtelif sorunlarla karşılaşılması yapılan en büyük hatalardır.

Bireysel ya da site olarak Kentsel Dönüşüm düşüncesine girildiği andan itibaren alınan Kentsel Dönüşüm Danışmanı ile çalışma kararı; hem sürecin sorunsuz olarak geçirilmesi hem de projeden en büyük verimin alınmasını sağlayacaktır.

Kentsel Dönüşümün bir çok bileşeninin olması ve projelerin her aşamada farklı danışmanlık ihtiyaçlarının ortaya çıkmasından dolayı bu önemli süreç; profesyonel bir ekiple çalışan Uzman Kentsel Dönüşüm Danışmaları aracılığı ile yürütülmelidir.

Hukuksal süreçlerin yönetilmesinde, projelendirme işlemlerinde, müteahhittin payının hesaplanması, müteahhit ile yapılacak anlaşmaların karar bağlanması ve en önemlisi 6306 sayılı Kanun uyarınca idari işlemlerin sorunsuz şekilde sonuçlandırılmasında Kentsel Dönüşüm Danışmalığı hizmetinin önemi oldukça büyüktür.

Danışmalık hizmeti almamış bir çok Kentsel Dönüşüm projesinde içinden çıkılması oldukça zor olan sorunlar meydana gelmiştir. Bu örneklerin bazılarında yapılacak bir şey kalmamasından dolayı hukuki süreçler çıkmaza girerek, dönüşüm projeleri askıda beklemektedir. Kötü örneklerin tekrarlanmaması ve tüm süreçlerin sorunsuz şekilde aşılması için Kentsel Dönüşüm kararının alındığı ilk andan itibaren Kentsel Dönüşüm Danışmanı ile çalışmak yüksek oranda karlılık sağlayacaktır.

EROL ÇELİK
Büyükçekmece Kentsel Dönüşüm
Uzman

Fotoğraf açıklaması yok.


BÜYÜKÇEKMECE KENTSEL DÖNÜŞÜM OFİSİ, GÜRPINAR KENTSEL DÖNÜŞÜM OFİSİ 0850 30 30 734, BEYLİKDÜZÜ KENTSEL DÖNÜŞÜM OFİSİ 0850 30 30 734, BAKIRKÖY KENTSEL DÖNÜŞÜM OFİSİ, SEFAKÖY KENTSEL DÖNÜŞÜM OFİSİ, ÇATALCA KENTSEL DÖNÜŞÜM OFİSİ, SİLİVRİ KENTSEL DÖNÜŞÜM OFİSİ, KUMBURGAZ KENTSEL DÖNÜŞÜM OFİSİ, CELALİYE KENTSEL DÖNÜŞÜM OFİSİ, MİMAROBA KENTSEL DÖNÜŞÜM OFİSİ, MİMARSİNAN KENTSEL DÖNÜŞÜM OFİSİ 0850 30 30 734, KAMİLOBA KENTSEL DÖNÜŞÜM OFİSİ 0850 30 30 734, MERTER KENTSEL DÖNÜŞÜM OFİSİ 0850 30 30 734, BAHÇELİEVLER İSTANBUL KENTSEL DÖNÜŞÜM OFİSİ 0850 30 30 734, YEŞİLKÖY KENTSEL DÖNÜŞÜM OFİSİ, FLORYA KENTSEL DÖNÜŞÜM OFİSİ 0850 30 30 734,

İletişim Bilgileri

Adres: FATİH MAHALLESİ ŞEHİT GAFFAR OKKAN CADDESİ NO:5/A  34175 BÜYÜKÇEKMECE  - İSTANBUL  Tel:0 850 303 0 734   E-mail: Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.

Son Eklenenler

En çok Okunanlar