Erçel Kentsel Dönüşüm
Kentsel Dönüşüm Tv : 0 850 303 0 734
MOD_REGISTER_PLUGIN_ALERT

Küçükçekmece Kentsel Dönüşüm- 0850 30 30 734

KÜÇÜKÇEKMECE KENTSEL DÖNÜŞÜM - KÜÇÜKÇEKMECE KENTSEL DÖNÜŞÜM OFİSİ

-0 543 347 6920-

Yukarıdaki numaradan bizi arayarak Küçükçekmece ilçesi bulunan konut/konutlarınız için  kentsel  dönüşüm hakkında bilgi alabilir, binanızın riskli olup olmadığını, binanızın depreme karşı ne  kadar güvenilir olduğu ile ilgili gerekli incelemeleri yapmak, riskli yapı tespitinde  bulunmak için bizimle iletişime geçebilirsiniz. 

   Kentsel dönüşüm 2019 yılının sonuna doğru  İstanbul'da olan depremler sonucunda eski

binalarda oturan insanların daha çok dikkatini  çekmeye başlamıştır.Kentsel dönüşüm nedir,

kentsel dönüşüm yasasından nasıl faydalanılır, kentsel dönüşüm kredisi nasıl alınır, kentsel

dönüşüm kira yardımı nasıl alınır, kentsel  dönüşüm kanunundan nasıl faydalanılır,

kentsel dönüşüm avantajları nelerdir bu ve  buna benzer sorularla ilgili bizi arayabilir detaylı

bilgi alabilirsiniz.

Kentsel dönüşüm ile ilgili en çok merak edilen aşağıdaki soruların cevapları için bizimle iletişime geçerek bilgi alabilirsiniz.
UNUTMAYIN,
BÜYÜKÇEKMECE' de İLK VE TEK KENTSEL DANIŞMANLIK OFİSİMİZ   "KENTSEL DÖNÜŞÜM"    KONUSUNDA 18 DALDA SADECE KENTSEL DÖNÜŞÜM ÜZERİNE, SADECE DANIŞMANLIK HİZMETLERİ SUNMAKTADIR. 

HİZMETLERİMİZ TÜM İSTANBUL DAHİLİNDE 'KENTSEL DÖNÜŞÜM DANIŞMANLIK' olarak verilmektedir. Bizleri Tüm sosyal medya hesaplarımızdan, facebook ve instagram hesaplarımızdan takip edebilir, en son KENTSEL DÖNÜŞÜM HABERLERİ hakkında ilk bilgi sahibi olabilirsiniz. 

Yüklenici firma ve Müteahhit firma sahiplerinin dikkatlerine, Sizlere KENTSEL DÖNÜŞÜM anlaşmazlık, kamulaştırma, SPK değerleme, Kat Malikleri Toplantıları, Kentsel Dönüşüm Kredi, Kentsel dönüşüm Kira Yardımı ve 'ÖZELLİKLE BÜYÜKÇEKMECE İLÇEMİZDEKİ YATIRIMLARINIZDA ' KENTSEL DÖNÜŞÜM konularında TÜM DANIŞMANLIK hizmeti ve Büyükçekmece Yatırım , değerleme, daire m2 birim satış fiyatlamaları, maliyetler ve Büyükçekmece İmar Planları, Büyükçekmece Belediyesi tüm işlemleriniz ile ilgili danışmanlık hizmeti sunmaktayız. 

FAYDALANINIZ,

    Kentsel dönüşüm destekleri nelerdir, kentsel dönüşüm de son durum nedir, kentsel dönüşüm fiyatları ne kadar, kentsel dönüşüm faydaları nelerdir, kentsel dönüşüm faiz desteği var mı, kentsel dönüşüm için devlet desteği var mı, kentsel dönüşüm için başvuru nasıl ve nereden yapılır kentsel dönüşüm için gerekli evraklar nelerdir, kentsel dönüşüm kredi oranları ne kadar, kentsel dönüşüm kredisi şartları nelerdir, kentsel dönüşüm müteahhit firmaları nasıl ulaşabilirim, kentsel dönüşüm raporu nasıl alırım, kentsel dönüşüm riskli yapı tesbiti nasıl yapılır, Büyükçekmece kentsel dönüşüm şirketleri hangileri, Büyükçekmece kentsel dönüşüm yapan firmaları, kentsel dönüşüm yardımı ne kadar, kentsel dönüşüm başvurusu nasıl yapılır, Büyükçekmece kentsel dönüşüm firması, Büyükçekmece kentsel dönüşüm ofisi, Beylikdüzü Kentsel Dönüşüm Ofisi, Çatalca Kentsel Dönüşüm firmaları, Çatalca Kentsel Dönüşüm firması, Çatalca Kentsel Dönüşüm Ofisi , silivri kentsel dönüşüm, silivri kentsel dönüşüm ofisi, silivri kentsel dönüşüm danaşmanlık ofisi, 


İletişim Bilgileri

Adres: FATİH MAHALLESİ ŞEHİT GAFFAR OKKAN CADDESİ NO:5/A  34175 BÜYÜKÇEKMECE  - İSTANBUL  Tel:0 850 303 0 734   E-mail: Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.

Son Eklenenler

En çok Okunanlar