Erçel Kentsel Dönüşüm
Kentsel Dönüşüm Danışma Hattı: 0 850 303 0 734
MOD_REGISTER_PLUGIN_ALERT

BÜYÜKÇEKMECE KENTSEL DANIŞMANLIK - BİZLER NELER YAPIYORUZ 

 

BÜYÜKÇEKMECE
KENTSEL DANIŞMANLIK OFİSİ
olarak
biz NELER YAPIYORUZ ?

Gerek ofisimizi ziyaret eden BÜYÜKÇEKMECE hak sahiplerimiz ve gerekse telefon ile bize ulaşan, bizi evlerine toplantılara davet eden BÜYÜKÇEKMECE hak sahiplerimiz bize firma olarak neler yaptığımızı sormaktadırlar.

KENTSEL  DANIŞMA OFİSİ hakkında tam bilgiye sahip olmayan BÜYÜKÇEKMECE hak sahipleri doğal olarak tüm KENTSEL DÖNÜŞÜM ile ilgili sorularına ve bilmediklerine bizim sayemizde ulaşınca meraklarını ve hoşnutluklarını gizleyememektedirler. 

Biz de tüm ekip arkadaşlarımız ile BÜYÜKÇEKMECE hak sahiplerimize binanızı/apartmanınızı/dairenizi KENTSEL DÖNÜŞÜME başlatacaksanız veya başlatmayı düşünüyorsanız bize mutlaka danışın tavsiyelerinde bulunuyoruz. 

biz neler YAPIYORUZ?

.Öncelikle KENTSEL DÖNÜŞÜM kapsamında hak sahiplerimizin binalarına ait KENTSEL DÖNÜŞÜM YASASI ÇERCEVESİNDE HAK SAHİPLERİMİZİN HAK VE MENFAATLERİNİ KAPSAYAN ÖZEL ŞÖZLEŞMELERİNİ hazılıyoruz. Sözleşmelerinde binaları ile ilgili 6306 sayılı KENTSEL DÖNÜŞÜM yasası ve buna bağlı olarak 634 sayılı KAT MÜLKİYETİ kanunu, 3194 sayılı İMAR KANUNU ve buna bağlı olarak diğer yasaların gerekli maddelerini içeren İNŞAAT TEKNİK VE İDARİ ŞARTNAMESİNİ oluşturuyoruz. 

.Daha sonra yine hak sahiplerimiz ile birlikte binalarında kullanılacak olan malzemelerin, markaların, uygulamaların neler olacağını belirliyoruz.

. Sonuçta hak sahiplerimizin KENTSEL DÖNÜŞÜME başlamadan önce binalarının ve kendilerinin haklarını, menfaatlerini, çıkarlarını, kanunlardan nasıl faydalandıklarını, hangi yolu izlemeleri gerektiğini, ne zaman başlayıp ne zaman binalarının yenileceğini, binaları yenilenirken sorun ile karşılaşmamaları için tüm tedbirleri aldığımız hak sahiplerimizin binalarına ilişkin TEKLİF ALMA ŞARTLARINI oluşturuyoruz. (Buna hak sahiplerimizin binalarının ANAYASASI da diyebiliriz.)

. Daha sonraki çalışmamız hak sahiplerimizin binalarına talip olan yüklenici firmalarımızdan teklifleri hep birlikte alıyoruz, inceliyoruz, değerlendiriyoruz. Müteahhit firmalarımız ile hak sahiplerimiz adına biz profesyonel danışman olarak görüşmelerde bulunuyor ve hak sahiplerimizin haklarını savunuyoruz.

.Seçimini gerçekleştirdiğimiz anlaşma ile müteahhit seçiminin ardından hak sahiplerimizin dairelerini boşaltmaları, kira yardımları, kredi yardımları ile ilgili olarak izleyecekleri yollarda onlarla birlikte hareket ediyoruz.

.Binalarının yenilenmesi aşamalarını gün ve gün takip ediyor, fotoğraflıyor, yüklenici sözleşmeye uyumluluğunu denetliyoruz. Aylık rapolar halinde hak sahiplerimizi bilgilendiriyoruz. 

.İskan alımı ile danışmanlık hizmetlerimizi sonlandırıyoruz. 

VEEEE
EN ÖNEMLİSİ TÜM BU İŞLEMLERİ KAT MALİKLERİMİZ ADINA AYLIK OLARAK SADECE 100 TL GİBİ ÇOK UYGUN BİR FİYATA YAPIYORUZ. 

SİZCE?
EVET BİZE DANIŞMADAN BİNANIZI KENTSEL DÖNÜŞÜME BAŞLATMAYINIZ....

BİZİ ARAYINIZ
İŞTE TELEFONLARIMIZ
0850 30 30 734
WHATSAPP HATTIMIZ
0543 347 69 20

+büyükçekmece kentsel dönüşüm ofisi, +büyükçekmece kentsel dönüşüm hakkında, +büyükçekmece kentsel dönüşüm kredisi, +büyükçekmece kentsel dönüşüm nerede, +büyükçekmece kentsel dönüşüm iletişim, +büyükçekmece kentsel dönüşüm danışma, +büyükçekmece kentsel dönüşüm kira yardımı, +kentsel dönüşüm büyükçekmece
UA-89107892-1

İletişim Bilgileri

Adres: FATİH MAHALLESİ ŞEHİT GAFFAR OKKAN CADDESİ NO:5/A  34175 BÜYÜKÇEKMECE  - İSTANBUL  Tel:0 850 303 0 734   E-mail: Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.

Son Eklenenler